ELMACIK KEMİKLERİNE AMELİYATSIZ MÜDAHALE-YANAK ESTETİĞİ

*DOLGU MADDELERİ
*DOKU KOKTEYLİ
*YAĞ ENJEKSİYONU
*İMPLANT
*MEDPOR
*CERRAHİ
*YANAK YAPMA
*İPLE ASMA
*PRP
*PLAZMA ENJEKSİYONU
*KENDİ KANINLA GENÇLEŞME

YANAK ESTETİĞİ
YANAKLARDA ZAMANLA OLUŞAN DÜŞMELERDE YAPILACAK EN İYİ MÜDAHALELER NEDİR? YANAKLARDAKİ ŞİKAYETLER İÇİN TEK YÖNTEM YETERLİMİDİR? YAŞLI GÖRÜNÜM NASI OLUŞURUR ÖNLEM ALINABİLİR Mİ?
YANAKLARDA SARKMA 30’LU YAŞLARDA BAŞLAR YAVAŞ OLDUĞU İÇİN ANCAK OTUZLU YAŞLARIN SONUNDA FARK EDİLİR BİRDEN PANİK BAŞLAR.
YAPILACAK İŞLEMLER KİŞİNİN YAŞINA, DERİ KALİTESİNE GÖRE DEĞİŞİR. İLK BELİRTİLER DUDAK KÖŞELERİNDE DOKU KAYBINA BAĞLI AŞAĞI DOĞRU DÖNEN DUDAK KÖŞELERİ OLUŞUR. DAHA DA İLERLEYİNCE ÇENE KENARLARINDAN SARKMALAR BAŞLAR.

İLK ANDA PRP DUDAK KÖŞESİNDE, GÖZ KUYRUKLARINDA DERİDEKİ GEVŞEMEYE BAĞLI AŞAĞI DOĞRU DÖNMEYE BAŞLAYAN DUDAK VE GÖZ DIŞI KISIMLARINI MUCİZEVİ OLARAK DÜZELTMEKTEDİR.
AMA YANAKLARIMIZDA DOKU KAYBI (ASLINDA KAYBOLAN BİR ŞEY YOK DERİDE VE İÇ DOKULARDAKİ GEVŞEME İLE DOKULAR AŞAĞI DOĞRU YER DEĞİŞTİRMEKTEDİR) BAŞLAYINCA CİDDİ MÜDAHALELER GEREKMEKTEDİR.

İPLE YANAK ASMA;
İPLE ASKI SON YILLARDA ÇOK SIKLIKLA UYGULANAN BİR YÖNTEM VE ÇOK ÇEŞİTLİ MATERYALLER KULLANILMAKTADIR. KULLANILAN MALZEMEYE PARALEL OLARAK UYGULAMANIN SÜRESİ DEĞİŞMEKTEDİR. ORTALAMA 4-6 YILDIR SÜRELERİ..AMA MAALESEF BAZI BÖLGELERDE EKSİK UYGULAMALAR İLE DAHA DA KISA SÜREBİLMEKTEDİR. AMA ORTA YAŞIN BAŞLARINA YIPRANMADAN GELMEYEİ BAŞARANLAR İÇİM AMELİYATSIZ BAŞARILI YOLLARDAN BİRİDİYEBİLİRİZ.

YAĞ ENJEKSİYONU DOKU KOKTEYLİ YADA DOLGU MADDELERİ İLE YANAKTA DOLGUNLUĞU SAĞLAMAK İMPLANT DENİLEN YANAĞIN ŞEKLİNE UYGUN KEMİĞE BENZER GÖRÜNÜM SAĞLAYAN MALZEMELERLE OPERASYON YAPMAK MÜMKÜNDÜR. AĞIZ İÇİNDEN GİRİLEREK YAPILIR GENEL ANEZTEZİ GEREKİR 2-3 GÜNDE İŞE DÖNEBİLİRİSİNİZ. YEMEK YERKEN ÜST ÇENEDE ZORLANMA AĞRI OLABİLİR AĞRI ALGISI KİŞİLERE GÖRE DEĞİŞİR.

“ELMACIK KEMİKLERİNE AMELİYATSIZ MÜDAHALE-YANAK ESTETİĞİ” için hiç yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Konular

Videolar

Video arşivime buradan ulaşabilir, estetik konuları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres

Bağdat Cad. Muratoğlu Apt.

No:341 Kat: 4/10 Şaşkınbakkal / İSTANBUL

Haritada Göster

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
International Society of Aesthetic Plastic Surgery