MOMMY MAKEOVER HAMİLELİK SONRASI CERRAHİ

ANNE ESTETİĞİ
HAMİLELİK SONRASI CERRAHİ
MOMMY MAKEOVER; HAMİLELİK SONRASI SARKMALARIN TEDAVİSİNDE CERRAHİ.

ANNELİK DUYGUSUNUN TARİFİ OLMAYAN DUYGULARDAN OLDUĞUNU BİLİYORUZ AMA BİR O KADARDA ZAHMETLİ VE ÇİLELİ OLDUĞUNU DA BİLİYORUZ…

HAMİLELİK SONRASINDA KARINDAKİ ÇATLAKLAR VE BACAKLAR, MEME, KOLLAR GİBİ VÜCUDUN DİĞER BÖLGELERİNDEKİ ÇATLAKLAR VE DERİ GEVŞEMESİ BELİRGİNLEŞMEKTEDİR. BU DURUM ANNELERİMİZİ ÇOK RAHATSIZ ETMEKTE VE ÇÖZÜM ARAYIŞINA YÖNLENDİRMEKTEDİR. DAHA SONRASINDA DEVAM EDEN EMZİRME SÜRECİ DEFORMASYONLARI ARTTIRMAKTADIR. BU SÜRECİ TAMAMLADIKTAN SONRA TEN RENGİ VE DERİ KALİTESİNE BAĞLI OLARAK VÜCUT ÇOK NADİREN TAMAMEN TOPARLANABİLMEKTEDİR, BU DURUM ORTALAMA 200 KADINDAN BİRİNDE GÖRÜLMEKTEDİR.
DOLAYISIYLA PEK ÇOK KADINI RAHATSIZ EDEN DEFORMASYONLAR, BUNLARA YÖNELİK ÇÖZÜM ARAYIŞINI DA ARTTIRMAKTADIR. BURADA BAYANLARIN DİKKATLİ ARAŞTIRMALAR GEREKMEKTEDİR VE VÜCUDUN TOPARLAMA SÜRECİNİ GÖZE ALAN DOĞRU BİLGİLER VEREN DOKTORA YÖNELMELERİ ONLAR İÇİN EN DOĞRU KARAR OLACAKTIR.

HAMİLELİK SONRASI AMELİYAT NE ZAMAN YAPILIR?
HAMİLELİK SONRASI İLK 6 AYLLIK SÜREÇ EMZİRME VE VÜCUDUN TOPARLANMASI İÇİN EN ÖNEMLİ SAFHADIR. BU DÖNEMDE MUAYENE OLARAK İZLEYECEKLERİ YOLLARI BELİRLEMELİDİRLER. İLK 6 AYDAN SONRA EMZİRMENİN BAŞLADIĞI DÖNEMDE DOKTOR MUAYENESİ SONRASI TÜM OPERASYONLARI YAPTIRABİLİRLER.

HAMİLELİK SONRASI HANGİ TÜR AMELİYATLAR İSTENMEKTEDİR? AYNI SIKLIKLA BAŞVURU SEBEBİ HAMİLELİK SONRASI GÖBEK DÜŞÜKLÜĞÜ, DERİ DE YIRTIK VE SARKMALAR OLMASIDIR. YİNE BU OPERASYON İÇİN DE BELİRLEYİCİ HASTALARIN DERİ KALİTESİ VE VÜCUT YAPISIDIR. BAZEN ESMER VE UZUN BOYLU KEMİKLİ DENİLEN VÜCUT YAPISINA SAHİP BAYANLARDA MİNİ ABDOMİNOPLASTİ DEDİĞİMİZ KARIN GERME YETERLİ OLMAKTADIR. AMA BAŞVURAN BAYANLARA ÇOĞU ZAMAN FULL ABDOMİNOPLASTİ OPERASYONU GEREKMEKTEDİR.
İKİNCİ SIKLIKLA ŞİKAYET SEBEBİ BACAK İÇLERİ, SIRT VE BEL BÖLGESİNDEKİ YAĞLANMA ARTIŞI VE POPODA MEYDANA GELEN DEĞİŞİKLİKLERDİR.

“MOMMY MAKEOVER HAMİLELİK SONRASI CERRAHİ” için hiç yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Konular

Videolar

Video arşivime buradan ulaşabilir, estetik konuları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres

Bağdat Cad. Muratoğlu Apt.

No:341 Kat: 4/10 Şaşkınbakkal / İSTANBUL

Haritada Göster

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
International Society of Aesthetic Plastic Surgery