YANAKTA-POPODA GAMZE NASIL YAPILIR?

SON YILLARDA GELİŞMELER SAYESİNDE; TEKNİK GELİŞMELELER İLE CERRAHİ BECERİNİN BÜTÜNLEŞMESİ İLE YAPABİLECEKLERİMİZİ HAYAL OLMAKTAN ÇIKARDIK……..

YANAKTA GAMZE ! BU GAMZELER ASLINDA GÜLÜMSEMEMİZİ SAĞLAYAN KASLARIN KUVVETİ VE AKTİFLİĞİ SONUCU ARADA OLUŞAN BOŞLUKLA MEYDANA GELİR. BİR KAÇ TEKNİKLE YAPILMAKTADIR YAPILACAK İŞLEMLERİN SÜRECİNE GÖRE KİŞİ KENDİSİ İÇİN EN UYGUN OLAN TEKNİĞİ SEÇEBİLİR. LOKAL ANESTEZİ İLE KISA SÜRELİDİR, AYNI GÜN NORMAL HAYATA DÖNEBİLİRSİNİZ BAZEN ETRAFINA PLASTİK CERRAHLARIN KULLANDIĞI İNCE ŞEFFAF KÜÇÜK BANDAJ GEREKEBİLİR.

POPODA GAMZE..

POPODA  GAMZE BEL-POPO ARASINDA SACRUM DENİLEN KEMİĞİN BİTTİĞİ ALANLARDA OLUŞUR. BU İŞLEMDEDE BİR KAÇ TEKNİK VAR TEK SEFERDE YA DA BİR KAÇ SEANSDA YAPILABİLİR. KİŞİ İŞİYLE İLGİLİ PROBLEM YAŞAMADAN HER İKİ TEKNİKTE LOKAL ANESTEZİ EŞLİĞİNDE YAPILABİLİR.  ULTRASONİK LİPOSAKŞIN TEKNİĞİ İLE OLABİLİLİR. AYRICA LİPOSAKŞIN ALTERNATİF DİĞER YÖNTEMDE İSE SEANS SAYILARI OLACAKTIR VE GÜNLÜK HAYATINDAN UZAKLAŞMADAN BU İŞLEM YARDIMIYLA İSTEDİĞİNİZ GÜZEL GÖRÜNÜME KAVUŞACAKSINIZ.

“YANAKTA-POPODA GAMZE NASIL YAPILIR?” için hiç yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Konular

Videolar

Video arşivime buradan ulaşabilir, estetik konuları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adres

Bağdat Cad. Muratoğlu Apt.

No:341 Kat: 4/10 Şaşkınbakkal / İSTANBUL

Haritada Göster

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
International Society of Aesthetic Plastic Surgery